Şehrin merkezinde yüzme molası

kobipostasi

Yazı yaşamak için hafta sonu havuz kaçamağınız Wyndham Grand İstanbul Levent Otel’de 

Trafiği, stresi ve sıcağıyla yaz aylarını İstanbul’da geçirmenin daha zor bir hal aldığının farkındalığıyla Wyndham Grand İstanbul Levent, yarı olimpik açık havuzuyla, hafta sonu tatilinizde size şehrin ortasında olduğunuzu unutturuyor. 

Wyndham Grand İstanbul Levent, bünyesindeki Qualitasspa Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde bulunan jakuzi, masaj odası ve fitness center gibi ayrıcalıkların yanında gün boyu güneş gören açık havuzuyla da misafirlere ayrı bir keyif sunuyor.

İstanbul’un merkezinde keyifli bir hafta sonu…

Şehrin ortasında olmanıza rağmen şehirde stresinden sizi arındıran Qualitasspa Sağlıklı Yaşam Merkezi; havuz keyfini ister arkadaşlarınızla, isterseniz de aileniz ve çocuklarınızla yaşayabilmenize eşlik ediyor. Havuz bölümünde bulunan Pool Bar’dan da soğuk içecekleri sizinle buluşturan Qualitasspa Sağlıklı Yaşam Merkezi, atıştırmalıklarıyla da büyük beğeni topluyor.

Büyüleyici İstanbul manzarası eşliğinde yüzmenin daha da keyifli bir hal aldığı bu fırsatı kaçırmamak ve diğer ayrıcalıklardan haberdar olmak için  www.wyndhamgrandlevent.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

AstraZeneca Türkiye Ülke Başkanlığı görevine Serkan Barış atandı

2002 yılından beri AstraZeneca’da görev yapan ve 5 yıldır Yönetim Kurulu üyesi olan Serkan Barış, vekaleten AstraZeneca Türkiye Ülke Başkanı olarak atandı. İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nde lisans ve İstanbul Üniversitesi […]

Girişimcinin haber kaynağı KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz