Hewlett Packard Enterprise’dan Artım Bilişim’e ödül

KOBİ Postası

Aldıkları ödülle ilgili bir açıklama yapan Artım Bilişim Genel Müdürü Erhan Doğan, “Index Grup’un güvencesi ve gücü altında büyümeye devam ediyoruz. 2017 yılı için büyük bir büyüme hedefi koyduk. Özellikle katma değerli ürünler ve servislerle iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını karşılamayı, onların da işlerini büyütmelerini sağlamayı hedefliyoruz. Aldığımız bu ödül de ortaya koymuş olduğumuz başarının bir göstergesi” dedi.
Artım Bilişim 2011 yılından itibaren Index Grup çatısı altında faaliyetlerine devam ediyor. Grup, 2016 yılında teknoloji dağıtım kulvarındaki öncülüğünü katma değerli çözümlere ve ürünlere odaklanarak daha da sağlamlaştırmak amacı ile yeni yapılanmaya gitmişti. Yeni yapılanma kapsamında, İndeks Bilgisayar bünyesindeki tüm katma değerli ürün gruplarına ait distribütörlük kontratları Artım Bilişim’e devredilirken aynı zamanda katma değerli ürünlerin Artım Bilişim üzerinden Orta Asya ülkelerine götürme kararı alınmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

1 yılda 36 bin 500 şefe online gıda güvenliği eğitimi aldırmak için 9 meslek birliği imza attı

Ev dışı tüketim sektöründe meslek birlikleri ‘Güvenilir Eller’ online gıda güvenliği eğitim projesinde bir araya geldi. Aşçılar Derneği, İstanbul Lokantacılar Esnaf Odası, Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği, Turizm Restaurant Yatırımcıları ve […]

Girişimcinin haber kaynağı KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz