2017 yılında sadelik ve düz çizgiler ön planda

admin

Çelik kapı sektörünün güçlü ismi Sur Çelik Kapı Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Pekgüzel, yaşam alanlarımızın olmazsa olmazlarından çelik kapıların 2017 yılında sadeliğini koruyacağını belirti.

2017’de doğal taşlar çelik kapılarda sıklıkla kullanılacak

Günümüzde ‘modern’ tasarımların yadsınamaz bir gücü olduğunu bu nedenle çelik kapıda bu yıl antrasit, gri ve siyah rengin ön plana çıkacağını aktaran Pekgüzel, “2017 yılında sade, yalın ve teknolojik kapılar, yaşam alanlarımızda fazlaca yer bulacak. Öte yandan krom ve seramik malzemelerin kullanılmasıyla ortaya çıkan kapılar da bu yılın trendini belirleyecek ve beyaz renk kullanılarak tasarlanan kapılar da,  bu yıl oldukça ön planda olacak” dedi. Son zamanlarda ağırlıklı olarak üç boyutlu tasarımların göz önünde olduğunu söyleyen Pekgüzel, “Artık farklı renk ve dokuları çelik kapı modellerinde görebiliyoruz. Özellikle 2017 yılında doğal taşların çelik kapılarda sıklıkla kullanılacağını düşünüyoruz. Ayrıca modern dokunuşlar her alanda olduğu gibi çelik kapıda da hakimiyetini sürdürüyor. Tabi ki kahverengi gibi klasiğin vazgeçilmez tonlarından tamamıyla kopmuyoruz ama 2017 yılında antrasit ve siyahlar, oldukça revaçta olacak” diye açıkladı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Merkez Bankası faiz kararını açıkladı, döviz yükselmeye başladı

Piyasaların merakla beklediği Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Para Politikası Kurulu (PPK) faiz kararı açıklandı. İki haftadır bankaları yüzde 10 faiz ile fonlama yaparak geç likidite penceresine yönlendiren Merkez Bankası, bugünkü toplantısında beklentileri karşılamadı. Merkez Bankası, repo faizini yüzde 8’de sabit tuttu, marjinal fonlama oranını yüzde 9,25’e yükseltti, borçlanma faiz […]

Subscribe US Now