Carrefour Ankara AVM’de alırken kazandıran kampanya! Parçaları birleştir Paris’e git

kobipostasi

s1380693728_Carrefour_Ankara_AVMTürkiye’de alışveriş merkezi yönetimi sektörününün lider şirketi Cefic tarafından yönetilen Carrefour Ankara AVM, ziyaretçilerine Paris tatili hediye ediyor. Birbirinden seçkin ulusal ve uluslararası markalara ev sahipliği yapan Carrefour Ankara AVM’de 7 Ekim – 15 Kasım tarihleri arasında alışveriş yapan ziyaretçiler her 75 TL’lik alışverişlerinde bir adet yapboz parçası kazanarak kampanyaya katılabilecekler. Kampanyada yapboz’u ilk tamamlayan 3 şanslı kişi çift kişilik Paris tatili kazanacak.

Her yapboz parçasının 5 TL hediye çeki değeri taşıdığı kampanyada, katılımcılar isterlerse yapboz parçasını anında 5 TL değerindeki hediye çekine dönüştürebilecekler veya yapboz satırlarını tamamlayarak daha yüksek tutarda hediye çekleri kazanabilecekler. Yapbozun ilk beş parçasını tamamlayıp 25 TL değerinde hediye çeki kazanmak yerine 35 TL değerinde hediye çeki alınabileceği gibi satır sonlarına kadar ilerleyenler daha yüksek tutarda hediye çekleri de kazanabilecekler. Yapboz parçalarını  tamamlayan ilk üç kişiyi ise çift kişilik muhteşem bir Paris tatili bekliyor.

75  TL ve 150 TL tutarları arasındaki  yapılan alışverişler için 1 adet, 151 TL ve 300 TL tutarları arasında yapılan alışverişler için 2 adet , 301 TL ve 750 TL tutarları arasında yapılan alışverişler için 3 adet, 751 TL ve üzerinde yapılan alışverişler için ise 4 adet puzzle parçası kazanılacak.

Kampanya bitiminde Carrefour Ankara AVM, ziyaretçileri adına Acil İhtiyaç Projesi Vakfı (AİP) çocuklarına 6 aylık etüt veya eğitim desteği verecek. Ayrıca kampanya tarihleri boyunca her cumartesi saat 15:00 ile 17:00 arasında çocuklar için yapboz boyama atölyeleri gerçekletirilecek. Animatörler eşliğinde minikler, kendilerine hediye edilecek yapboz setlerini boyayarak eğlenceli vakit geçirebilecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Gigabyte ürünleri ‘mükemmel’ bulundu

“Tayvan Mükemmellik Günleri” etkinliğinde görücüye çıkan Gigabyte ürünleri, katılımcıların ilgisini çekti. Taşınabilir ve tablet bilgisayarlar, GSmart akıllı telefonların tanıtımı yapılan etkinlikte, iki kişiye GSmart RIO akıllı telefon hediye edildi. Gigabyte […]

Girişimcinin haber kaynağı KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz