Maximum Kart ve OPET’ten yeni kampanya

kobipostasi

Maximum Kart, OPET işbirliğinde gerçekleştirdiği kampanya ile OPET istasyonlarında 30 lira maxipuan kazanma fırsatı sunuyor.

İş Bankası açıklamasına göre, Maximum kart sahipleri, 16 Ağustos – 30 Eylül tarihleri arasında kampanyaya dahil OPET istasyonlarında tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirecekleri 75 lira ve üzeri tutardaki 4. akaryakıt alışverişinde yine OPET’te akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde kullanılmak üzere 30 lira MaxiPuan kazanıyor.

Kampanyaya katılmak için OPET yazıp boşluk bırakarak kart numarasının son 6 hanesini 4402’ye SMS ile göndermek yeterli oluyor. Maximum Kart sahipleri kampanyaya dahil Sunpet istasyonlarında da bu fırsatlardan yararlanabiliyor.

Maximiles, MercedesCard ve Bankamatik kartlarının da dahil olduğu kampanya kapsamında kazanılan 30 lira MaxiPuan’lar 20 Ekim 2013 tarihine kadar anlaşmalı Opet istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde kullanılabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Lüks spor salonları ve SPA'lardan pis kokular geliyor!

Yeni nesil A plus spor salonları ve spalar; küçük ve havasız kıyafet dolaplarındaki ağır kokulardan dolayı müşteri memnuniyetsizlikleri yaşıyor. Müşterilerin kıyafetlerini ve ayakkabılarını koymak için dönüşümlü olarak kullandıkları küçük dolaplarda […]

Girişimcinin haber kaynağı KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz