The Marmara Pera?dan iş seyahatlerinizde şımartan paket

kobipostasi

The Marmara Pera iş seyahatlerinizde yorgunluğunuzu atmanız ve kendinizi şımartmanız için iki özel paket sunuyor.

Kadın ve erkeklerin değişen zevklerine göre şekillenen paketlerle iş seyahatinden döndüğünüze kimse inanmayacak.

Pera ruhunu yansıtan dekorasyonu, kültür ve sanatla iç içe dokusu ve eğlencenin kalbine birkaç dakika uzaklıktaki konumu ile iş seyahatlerinin vazgeçilmezi The Marmara Pera 30 Aralık 2012 tarihine kadar geçerli olacak özel iş paketleri sunuyor.

The Marmara Pera iş paketlerinde günün en iyi fiyatı üzerinden superior odada konaklama, müsaitlik durumunda boğaz manzaralı odaya geçiş imkânı sağlanırken, iş seyahatini hafta sonuna uzatmak isteyenlere cumartesi gecesi için çift kişi farkı alınmıyor ve günün en iyi fiyatı üzerinden %50 indirim sunuluyor. Odalarda L?occitane marka kişisel bakım ürünleri, misafir odaları ve genel alanlarda ücretsiz internet kullanımı sunulan diğer hizmetler arasında yer alıyor.

Tüm bu hizmetlerin yanı sıra kadınlara özel, akşam odada sıcak çikolata ikramı ve sürpriz sunumlar, günün yorgunluğunu çıkarmaları için odada özel masaj aletiyle ayak masajı yer alıyor. Erkekler için hazırlanan pakette ise odada akşam 007 veya Curchill ikramı ve konaklama süresinde 1 kere araba yıkama hizmeti yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

GEFCO Ortadoğu?daki açılımına hızla devam ediyor

Lojistik alanına getirdiği yeniliklerle sektörün gelişmesine katkıda bulunan GEFCO, Erbil Autoshow 2012?ye katılarak Ortadoğu?ya yaptığı açılımın bir ayağını daha tamamladı 2009 yılından beri Ortadoğu bölgesine yaptığı açılımı başarıyla sürdüren Gefco, […]

Girişimcinin haber kaynağı KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz