İnşaat ustalarına mesleki eğitim verildi

Yazar: Tem 26th, 2011 ARŞİV: EĞİTİM. RSS 2.0.

Aliağa?da inşaat ustalarına Aliağa Ticaret Odası ve İnşaat Mühendisleri Odası İzmir Şubesi işbirliği ile geçtiğimiz hafta sonu iki günü kapsayan, 40 kişinin katıldığı bir eğitim verildi.

Aliağa Ticaret Odası seminer salonunda, İnşaat Mühendisleri Odası?ndan inşaat mühendisi Ali Acar?ın verdiği eğitimde ?Proje okuma, demir bağlama ve kalıp hazırlama? konularında kapsamlı bilgiler verildi.

Eğitime katılan inşaat ustaları, 2 gün süre ile aldıkları bu eğitimden son derece memnun kaldıklarını belirterek, bu tip mesleki eğitimlerin iş hayatlarındaki kaliteyi ve güvenliği artıracağını söylediler. Aliağa Ticaret Odası?na bu eğitime öncü olduğundan dolayı teşekkür eden inşaat ustaları ileriki dönemde sıvacılık, fayans, seramik gibi konularda da eğitim verilmesinin kendileri ve yeni yetişen ustalar için oldukça yararlı olacağını ifade ettiler.

1 Yorum var “İnşaat ustalarına mesleki eğitim verildi”

  1. arıf sekeroglu diyor ki:

    hele cok sukur bır tıcaret odası ıle bır meslek odası ASLI ISI olan bır uygulamayı yapmıslar tebrık edıyorum. darısı dıger odaların basına. bız alıstık turk mılletı kendı ısınden zıyadebaska ılerle ugrasır cok gorduk fısko bırlık otel yapar, tekel ıdaresı gokdelen dıker, ıst tıc odası f1 pıstı yapar , muhendıler odasıda kımısı lpg tankını denetleyecegıne parayı alır pıs ıslere goz yumar kımıde durmadan beledıyelerı sıkayet etmenın pesındeler. bunu aklı basında yetkılı bır sorumlu okurda devamını dılerız . hadı bakalım.

Yorum ekle

FOTO GALERİ

Giriş /