14. Uluslararası Sağlıkta Kalite Akreditasyon ve Hasta Güvenliği Kongresi bu yıl yeni tarihinde Yeni normalleşme çerçevesinde Antalya’da oturumlarını açıyor

admin

            28 – 31 Ekim 2020 tarihleri arasında düzenlenecek ve geleneksel hale gelmiş olan; 14. Uluslararası Sağlıkta Kalite Akreditasyon ve Hasta Güvenliği Kongresi, bu yıl Pembroke, Kuzey Carolina Üniversitesi ve  SAD – Sağlık Akademisyenleri Derneği katkılarıyla, “ Sağlıkta Kalite, Akreditasyon ve Hasta Güvenliğinin Sürdürülebilirliği ve İyileştirilmesi için Klinik Kalite, Ölçme Yöntemleri ve Dijital Uygulamalarda Yenilikler”  Ana temasıyla düzenlenecektir.

            Her yıl Nisan ayında yaptığımız ancak bu yıl pandemi nedeniyle ertelediğimiz Kongremizi nihayet 28-31 Ekim 2020 tarihlerinde sizlerin de katkılarıyla gerçekleştireceğiz.

            Covid Kapsamında Güvenli Turizm Sertifikası almış olan Sherwood Kemer Otel toplantı salonlarında kişiler arası mesafe, ateş ölçüm, salon yerleşimi, oturma düzeneği, sterilizasyon, temassız kayıt işlemleri ve diğer tüm hazırlıklar yapılmıştır.

            Kongre süresince; sunum, çalıştay, workshoplar, online yabancı konuklarımızın katılımları, sözlü ve poster bildirileri sayesinde katılımcılar, kullanıcı, hizmet sunucu ve hizmetleri finanse eden organizasyonların işbirliği ile geleneksel yaklaşımların dışına çıkan yeni sistem ve fikirleri tanıma olanağı bulacaklardır.

            Sağlık Akademisyenleri Derneği olarak Siz değerli sağlık çalışanlarını ve sunucularını, Kongremize aktif olarak katılmaya, düşünce ve fikirlerinizi ülkemizden ve dünyanın değişik yerlerinden gelen diğer meslektaşlarınız ve akademisyenlerle bu kez 28 – 31 Ekim 2020 de güzel ilimiz Antalya ’da paylaşmaya davet ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

DİŞLER HAKKINDA 5 ŞAŞIRTICI GERÇEK

Dişlerimizin aynı zamanda vücudumuzun vazgeçilmez bir parçasıdır. Ancak dişlerimize her zaman hak ettiği özeni göstermiyoruz. Diş Hekimi Pertev Kökdemir de dişlerimiz ile ilgili 5 şaşırtıcı gerçeği paylaştı. 1-Diş minesi insan vücudundaki en sert maddedir. Üzerine gelen yaklaşık 300 kg yüke kırılmadan direnebilir. Ancak şişe kapağı açmak için dişlerimizi kullanmayı tavsiye […]

Subscribe US Now

Betboo