106 havalimanında hız ve konfor için tek adres AirportEasy.com

kobipostasi

TAV İşletme Hizmetleri, havalimanlarında kişiye özel asistanlık hizmetleri sunarak yolcuya hız ve konfor sağlayan servislerini tek bir portalda birleştirdiği yeni küresel markası AirportEasy.com’u hizmete açtı.

AirportEasy.com havalimanında hız ve konfor isteyen yolcuların seyahatlerini kolaylaştırmak üzere yola çıktı. Dünyanın dört bir yanını kapsayan portal, şu an 106 havalimanında özel asistanlı karşılama ve uğurlama servisleri ile hızlı geçişten özel yolcu salonunda ağırlamaya, bagaj taşımadan apronda uçağa özel transfere kadar bir dizi özel hizmeti kolaylıkla erişilebilir hale getiriyor. Kullanıcı dostu bir tasarımla hayata geçen websitesi üzerinden bir tıkla rezervasyon yapmak mümkün.

TAV İşletme Hizmetleri Genel Müdürü Bora İşbulan “TAV olarak Türkiye ve yurtdışında uzun yıllardır faaliyet gösterdiğimiz havalimanlarında farklı yolcu ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamak üzere geliştirdiğimiz özel yolcu servisimizin dünyadaki diğer havalimanlarında sunulan muadillerini de yolculara tek bir adresten sunabilmek üzere AirportEasy.com’u hizmete açtık. Tüm dünyadaki özel yolcu hizmetlerini portalımız üzerinden tek bir tıkla almak mümkün. Konfor ve hız beklentisiyüksek olan yolculara terminale adım attıkları andan itibaren eşlik ederek, misafirlerimizi mükemmel bir seyahat deneyimi yaşamaları için bu ayrıcalıklı hizmetlerle buluşturuyoruz. Geniş hizmet seçeneği ve İstanbul’dan Tokyo’ya, Dubai’den Londra’ya şu an için 106 havalimanını kapsayan ve ileride sayısı artmaya devam edecek olan hizmet ağıyla konuklarımıza benzersiz bir deneyim vaat ediyoruz” dedi.

Websitesi üzerinden havalimanında özel asistanlı karşılama ve  uğurlama  hizmeti, porter servisi, hızlı güvenlik ve pasaport geçişi, anlaşmalı özel yolcu salonlarına giriş, terminal içi özel araçlarla uçağa/uçaktan transfer, uçak-terminalarası özel araçla transfer hizmeti almak mümkün. AirportEasy.com  yolculara anlaşmalı havalimanlarında VIP Terminali’ni kullanma olanağı da sunarak, tam anlamıyla bir kırmızı halı deneyimi yaşatıyor.

Güncel kampanyalardan haberdar olmak ve hemen rezervasyon yapmak için www.airporteasy.com ziyaret edilebilir.31 Mayıs’a kadar yapılan rezervasyonlarda yüzde 10 indirim fırsatından yararlanmak mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

P&G, lider markası Febreze ile Türkiye’de hava ferahlatıcı pazarına giriş yapıyor

P&G, dünya çapındaki lider markalarından biri olan hava ferahlatıcı ürünü Febreze’i Türkiye’ye getiriyor. Tüketicilerine her zaman ihtiyaç duydukları en işlevsel ve üstün performans sunan ev ve kişisel bakım ürünleri sumayı hedefleyen P&G’nin, hava ferahlatıcı kategorisindeki lider markası Febreze, geleneksel oda spreylerine göre üstün ve inovatif özelliklere sahip. İnovasyon ve sürdürülebilirliği […]

Subscribe US Now

Betboo