1 Adet Fiat 500 kazanma şansı

kobipostasi

“500 Collection by Divarese” tasarımları genişleyen ürün sayısı ile birlikte 6 şehirde 30 Divarese mağazasında yer almaya başladı. Müşteriler koleksiyondan yaptıkları alışveriş sonrasında çekiliş ile 1 adet Fiat 500 kazanma şansı elde edecek.
Tarzıyla öne çıkan iki ünlü İtalyan markası Fiat ve Divarese işbirliklerini güçlendirerek devam ettiriyor. 1957’de doğan ilk 500 modelinden esinlenen ikonik tarzıyla, o dönemin büyülü güzelliğini yepyeni özelliklerle buluşturan Fiat 500, Divarese’nin özel koleksiyonuna da ilham kaynağı oldu. Koleksiyon, ortak noktaları İtalyan stili şıklık olan otomobil ve ayakkabı tutkunlarını buluşturuyor. Efsanevi Fiat 500’den esinlenen Divarese’nin sürüş ayakkabıları renk çeşidini artırarak “500 Collection by Divarese” ismiyle Mayıs ayı itibarı ile mağazalardaki yerini alırken, koleksiyona ayrıca yeni ürünler de ekleniyor.
Fiat 500 modeli için özel olarak tasarlanan, tamamen el yapımı 500 Collection by Divarese sürüş ayakkabıları koleksiyonu, yeni renkler ile genişletiliyor. İşbirliği kapsamında bu sezon koleksiyona kadınlar için kırmızı erkekler için ise haki yeşil renklerde cüzdan, şapka, çanta, atkı ve eldiven gibi ürünler de eklendi. 500 Collection by Divarese tasarımları İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve Antalya’da 30 mağaza ve www.divarese.com adresinde Mayıs ayı itibari ile tüketiciler ile buluşmaya başladı. Müşteriler yapacakları her 200 TL ve üzeri alışverişlerinde ise çekilişle 1 adet Fiat 500 kazanma şansı yakalayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Alışveriş merkezlerinde güvenlik masaya yatırıldı

Alışveriş merkezlerinde meydana gelebilecek olan tehditlerin olası senaryolar üzerinden işlendiği tatbikata bir çok AVM yöneticisi katılım gösterdi. Güvenlik hassasiyetlerinin öncelikli olarak gündeme geldiği alanlardan birisi olan AVM’lerde olası terör, asayiş olaylarının önlenmesine ya da olay sonrası oluşabilecek zararın azaltılmasına yönelik alınacak tedbirlerin ve uygulanacak doğru hareket tarzlarının görüşüldüğü masa başı […]

Subscribe US Now

Betboo